Oczekuj więcej od swojej firmy

Przykład wdrożenia SAP Business One w firmie Stolmach

Droga do sukcesu firmy z SAP Business One

Przykład wdrożenia SAP Business One w firmie Symatic sp. z o.o.

Działaj sprawniej dzięki Visacom

Przykład wdrożenia SAP Business One w firmie Politech Sp. z o.o.

Konsulting, doradztwo

Podstawą naszego działania jest ugruntowana wiedza oraz doświadczenie. W trakcie wywiadu z klientem kładziemy ogromny nacisk na potrzeby przedsiębiorstwa i charakterystykę firmy.

W czasach nasilonej konkurencji każda organizacja musi w pełni wykorzystać posiadany potencjał wewnętrzny, redukując jednocześnie zagrożenia oraz wykorzystując szanse rozwojowe.Sprostanie wyzwaniom otoczenia oraz sprawne rozwiązanie pojawiających się problemów wykracza często poza zakres kluczowych kompetencji wewnętrznych organizacji lub wymaga zewnętrznej weryfikacji.

Wdrożenie

Szybkie i łatwe uruchomienie w ciągu kilku dni lub tygodni. Właściwe zadbamy o wszystkie elementy odpowiedzialne za powodzenie implementacji systemu.

Jedną z podstawowych zasad panujących w naszej firmie jest przejrzystość w kontakcie z klientami. Na każdym etapie współpracy przedstawiamy stan faktyczny - jeśli coś można zrobić - mówimy że można, a jeśli nie można... proponujemy lepsze rozwiązanie.

Nasze prace w tym zakresie można podzielić na 3 etapy:

I PRACA PRZEDWDROŻENIOWA
II PLAN WDRAŻANIA
III PLAN PRZYSZŁEGO ROZWOJU

Integracja

Optymalizujemy systemy handlowe, księgowe, produkcyjne dzięki ujednoliceniu i opracowaniu standardu wymiany danych pomiędzy poszczególnymi programami.

Integracja systemów informatycznych polega na zespoleniu ich w taki sposób, aby mogły korzystać nawzajem ze swoich zasobów.

SAP Business One to idealne rozwiązanie dla małych i średniej wielkości przedsiębiorstw, które wykorzystuje te same standardy w zakresie interfejsów co duże rozwiązania ERP i tworzy w ten sposób jednolite środowisko systemowe w całej grupie. Jeden przycisk wystarczy do realizowania sprawozdawczości w obrębie grupy. Bilanse powstają szybciej, a dane, informacje i inne treści są przetwarzane natychmiast.

Oprogramowanie dedykowane

Kompleksowe rozwiązanie odpowiadające na potrzeby klienta. Projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy unikalne rozwiązania informatyczne oparte na własnych produktach i sprawdzonych technologiach.

Projektujemy i wdrażamy kompletne systemy informatyczne opracowywane dla zaspokojenia indywidualnych potrzeb konkretnego klienta. Do produkcji oprogramowania wykorzystujemy najnowsze technologie w zakresie narzędzi programistycznych.

Tworzone przez nas systemy dedykowane, dostosowywane do indywidualnych potrzeb zamawiającego, są innowacyjne, elastyczne i w porównaniu do gotowych rozwiązań przewyższają je funkcjonalnością i wydajnością.

Znajdź rozwiązanie dla swojej branży

Gwarantujemy pełną obsługę informatyczną od procesu przedwdrożeniowego do audytu i integracji oprogramowania ze środowiskami i systemami innych producentów.
Dzięki naszemu wsparciu, dostosujesz system SAP Business One do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.
Dlaczego SAP?
Jeden elastyczny system umożliwi Ci zarządzanie sprzedażą, finansami, przelewami bankowymi, zakupami, produkcją, stanem magazynowym oraz relacjami z klientami.
Dzięki integracji wielu obszarów i procesów usprawnisz działania swojej firmy, ograniczysz koszty i wyprzedzisz konkurencję!
15 %
niższe koszty
10 %
większe zyski
43 lata
lata doświadczenia
296 000
instalacji w 190 krajach
96 000
firm z sektora MŚP
74 %
wartości światowych transakcji
Dlaczego Visacom?
Długie lata doświadczenia i zespół specjalistów pozwalają sprostać najtrudniejszym wyzwaniom, aby zapewnić najwyższy poziom usług.
  • Nasze wdrożenia usprawnią przepływ informacji i jakość obsługi klienta.
  • Uporządkujemy procesy zachodzące w firmie.
  • Poprawimy efektywność zaopatrzenia i gospodarowania zapasami, co przyniesie wymierne korzyści ekonomiczne.
35 lat
doświadczenia
15 lat
w kanale partnerskim SAP
0 PLN
Indywidualne podejście do każdego klienta i bezpłatne doradztwo przed rozpoczęciem współpracy
100 %
Kompleksowa obsługa od analizy do wdrożenia
Kalkulator online
Oszacuj koszty SAP Business ONE w Twoim przedsiębiorstwie za pomocą bezpłatnego kalkulatora online