Magazyny – WMS

Zoptymalizuj zakupy i zaopatrzenie, aby zwiększyć zysk

W każdej małej firmie potrzebne jest systemowe podejście do zarządzania procesem zaopatrzenia, od wysyłania zapytań ofertowych do dostawców po sporządzanie zamówień i realizację płatności. SAP Business One umożliwia pełne zarządzanie cyklem od zamówienia do zapłaty – obejmuje to przyjęcia towaru, faktury, zwroty i płatności. Zintegrowane narzędzia raportowania pozwalają łatwo porównać dostawców i ceny w celu wynegocjowania lepszych ofert i określenia możliwych oszczędności.

Kontrola zaopatrzenia
i magazynu

  • Zaopatrzenie - twórz oferty zakupu, formularze zamówienia i przyjęcia towarów; łącz dokumenty zakupów i przeglądaj ścieżki dokumentów na potrzeby audytu; zarządzaj zwrotami, kosztami dodatkowymi i wieloma walutami.
  • Całościowe zarządzanie danymi - zarządzaj danymi szczegółowymi w przyjaznym dla użytkownika interfejsie, przeglądaj salda kont i analizy zakupu, rejestruj szczegółowe informacje dotyczące zakupów wraz z cennikiem i informacją podatkową.
  • Integracja księgowości i magazynu - uzyskaj synchronizację w czasie rzeczywistym przyjęć towarów i poziomu zaopatrzenia magazynu.
  • Przetwarzaj faktury dostawców - anulacje i noty kredytowe w odniesieniu do formularza zamówienia; planuj swoje potrzeby materiałowe i odpowiednio układaj harmonogram zakupów.
  • Łatwiejsze, aktualne raportowanie - generuj raporty danych w czasie rzeczywistym i wyświetlaj je w różnych formatach i na różnych panelach graficznych.
Kalkulator online
Oszacuj koszty SAP Business ONE w Twoim przedsiębiorstwie za pomocą bezpłatnego kalkulatora online