Oprogramowanie dedykowane

Oprogramowanie dedykowane, nietypowe rozwiązania

Projektujemy i wdrażamy kompletne systemy informatyczne opracowywane dla zaspokojenia indywidualnych potrzeb konkretnego klienta. Do produkcji oprogramowania wykorzystujemy najnowsze technologie w zakresie narzędzi programistycznych.

więcej

Tworzone przez nas systemy dedykowane, dostosowywane do indywidualnych potrzeb zamawiającego są innowacyjne, elastyczne i w porównaniu do gotowych rozwiązań przewyższają je funkcjonalnością i wydajnością. Visacom to dostawca produktów i usług przeznaczonych dla klientów o specjalnych wymaganiach, wykraczających poza zakres standardowego oprogramowania.

Kompleksowe usługi

Jako wyspecjalizowany producent oprogramowania na zamówienie świadczymy kompleksowe usługi związane z systemami dedykowanymi projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy unikalne rozwiązania informatyczne oparte na własnych produktach i sprawdzonych technologiach.

więcej

Bazując na wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów skupiamy się przede wszystkim na niezawodności, bezpieczeństwie i wygodzie przyszłych użytkowników. Proponowane przez nas projekty w pełni zrealizują cele firmy, pomogą usprawnić komunikację, wymianę informacji, a także wyeliminują zbędne koszty. Dedykowane systemy poddawane są testom funkcjonalności i wydajności.

Kalkulator online
Oszacuj koszty SAP Business ONE w Twoim przedsiębiorstwie za pomocą bezpłatnego kalkulatora online