Business Intelligence

Zyskaj przejrzysty wgląd w swoją firmę dzięki funkcjom Business Intelligence, analityki i raportowania

SAP Business One oferuje potężne narzędzia do analiz i raportowania. Obejmują one w pełni zintegrowaną wersję SAP Crystal Reports® dla SAP Business One, dzięki czemu mogą Państwo zbierać dane z wielu źródeł i generować aktualne i dokładne raporty na podstawie danych z całej firmy. SAP Crystal Reports jest zintegrowany z Microsoft Office i pozwala wybrać spośród różnorodnych formatów raportów oraz kontrolować dostęp do wyświetlanych informacji.

Dzięki opcjonalnej analityce opartej na SAP HANA, SAP Business One tworzy analizy i raporty korzystając z potężnej mocy obliczeniowej technologii HANA. Zyskują Państwo dostęp w czasie rzeczywistym do predefiniowanych kokpitów i raportów, jak również do narzędzi zwiększających wydajność, wspierających podejmowanie decyzji. Bez przeszkolenia technicznego mogą Państwo dostosowywać formularze i kwerendy do specyficznych wymagań. Można też skonfigurować ustawienia tak, by zdefiniować kursy walut, ustalać parametry autoryzacji oraz tworzyć funkcje importu i eksportu dla poczty wewnętrznej, poczty elektronicznych i danych.

Business
Intelligence

  • Tworzenie i dostosowywanie raportów - uzyskaj dostęp do danych z wielu źródeł, twórz nowe raporty i dostosowuj istniejące w wielu różnorodnych układach, przy minimalnych wydatkach na infrastrukturę IT.
  • Interaktywna analiza - korzystaj ze standardowych funkcji Microsoft Excel do tworzenia raportów i spójrz na swoją firmę z nowej perspektywy.
  • Intuicyjne narzędzia - przeciągaj i twórz powiązania, eksploruj, (kluczowe wskaźniki efektywności) pomogą Państwu zobaczyć średnie odchylenie terminu dostawy, pięciu najlepszych pracowników sprzedaży.
  • Analityka plus wstępnie zdefiniowane wskaźniki KPI - (kluczowe wskaźniki efektywności) pomogą Państwu zobaczyć średnie odchylenie terminu dostawy, pięciu najlepszych pracowników sprzedaży.
  • Raporty i analizy - twórz szczegółowe raporty dotyczące wszystkich aspektów procesu sprzedaży, w tym prognozowania i analizy szans sprzedaży, przy użyciu szablonów przyspieszających pracę.
  • Wzbogać swoje raporty zaawansowanymi wizualizacjami, integrując SAP Lumira dla SAP Business One.
Kalkulator online
Oszacuj koszty SAP Business ONE w Twoim przedsiębiorstwie za pomocą bezpłatnego kalkulatora online