Produmex scan

Przygotuj się na rozpoczęcie skanowania w magazynie z Produmex Scan dla SAP Business One

Produmex Scan to mobilna aplikacja dla SAP Business One umożliwiająca zarządzanie transakcjami magazynowymi. Łatwe skanowanie kodów kreskowych po szybkim wdrożeniu Produmex Scan. Kompletowanie i wysyłka teraz bez problemów. Rozwiązanie usprawniające ruch w magazynie i transakcje w czasie rzeczywistym.

Architektura rozwiązania jest dostosowana do obsługi nawet kilkudziesięciu pracowników magazynu, którzy jednocześnie przeprowadzają dziesiątki tysięcy transakcji powiązanych z firmową bazą danych magazynowych.

Funkcjonalności:

  • Obsługa numerów seryjnych / partii
  • Ścieżki produkcyjne
  • Przeliczanie zapasów, zwroty ze sprzedaży, faktury korygujące
  • Przychodzące i wychodzące transakcje magazynowe
  • Lista pobrań zawierająca 2-fazowe procesy
  • Rekomendacje / Zalecenia dla zakupów

Produmex scan

Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza obok lub tel.+48 89 534 23 23

Skontaktuj się z nami

Zalety Produmex Scan

Dokładnie wiedz, co masz w magazynie w każdej chwili

Aktualizuj dane dotyczące stanu magazynowego, aby w każdej chwili wiedzieć, co masz w magazynie i gdzie to jest.

Twoja dokumentacja logistyczna w jednym miejscu

Zyskaj więcej czasu jako kierownik lub kierownik magazynu i uzyskaj przegląd spodziewanych przyjęć towarów, zamówień sprzedaży i list pobrań.

Zawsze na czas i z wewnętrzną przejrzystością

Gdy tylko zamówienie zostanie otrzymane, można je przypisać do lokalizacji. Zespół będzie wiedział, gdzie produkt musi trafić lub gdzie jest przechowywany.

Niestandardowe integracje

Już używasz systemów w magazynie lub sklepie, z którymi chciałbyś zintegrować Produmex Scan? Pozwól nam połączyć wszystko za Ciebie.

  • RFID (do oznaczania produktów „ETAGAMI RFID”)
  • Inne - poproś o spersonalizowaną wersję demonstracyjną i powiedz nam, czego używasz

Czym jest Produmex Scan?

Produmex Scan to rozwiązanie, które ułatwia kompletację i wysyłkę oraz usprawnia ruch magazynowy i transakcje magazynowe w czasie rzeczywistym. Większość klientów SAP Business One ma magazyn i zapasy, które muszą być przetwarzane szybko i dokładnie. Produmex Scan został zaprojektowany specjalnie do tych wymagań, niezależnie od tego, czy chodzi o dziesiątki, czy setki transakcji. Jest to solidne i niezawodne rozwiązanie do skanowania kodów kreskowych dla SAP Business One, które płynnie automatyzuje transakcje magazynowe i inwentaryzacyjne oraz obsługuje wielu operatorów magazynowych, przetwarzając duże wolumeny transakcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności.

W jaki sposób Produmex Scan ułatwia mi pracę?

1. Dzięki zoptymalizowanemu magazynowaniu
2. Łączenie operacji logistycznych przychodzących, wewnętrznych i wychodzących
3. Dzięki dokładnemu zarządzaniu magazynem
4. Precyzyjne wprowadzanie danych
5. Minimalizowanie braków w zapasach w miejscach poboru i gwarancja dokładności stanu zapasów w miejscach składowania
6. Możliwe integracje
7. Zarządzanie uprawnieniami pracowników

Dlaczego warto używać Produmex Scan?

Ponieważ dzięki temu możesz poświęcić więcej czasu na to, co naprawdę ważne, i pomóc swojemu zespołowi uzyskać lepszą widoczność zapasów, zoptymalizować zarządzanie lokalizacją pojemników i obniżyć koszty operacyjne.

Dlaczego warto to kupić?

Produmex Scan to inteligentny skaner magazynowy dla inwentaryzacji SAP Business One z szybkim procesem wdrażania, którego instalacja zajmuje tylko dwie godziny! Dzięki tej nowej technologii możesz rozpocząć skanowanie inwentaryzacji w czasie rzeczywistym, aby zmniejszyć liczbę błędów, oszustw i niepotrzebnych dni roboczych traconych rocznie. Dzięki temu możesz osiągnąć niższe koszty dostawy i zwrotu: celem realizacji jest dostarczenie właściwych przedmiotów właściwym konsumentom we właściwym czasie. Produmex Scan minimalizuje czas i koszty obsługi zwrotów, usprawniając proces prawidłowego wybierania i pakowania przedmiotów, przyspieszając czas dostawy i zapobiegając kosztownej i czasochłonnej obsłudze zwrotów.

Jak rozpocząć korzystanie z Produmex Scan?

Obejrzyj filmy Produmex Scan!